Morning Chemex & Standart

Presne včera nám po mesiacoch a mesiacoch práce vyšlo do sveta prvé číslo Standartu - magazínu o našej láske ku káve, kávovej kultúre a o všetkých krásnych a superných ľudoch, ktorý tento voňavý svet tvorí a stará sa oň. Som neskutočne rada, že je Standart vonku. Už len kvôli tomu, že je hmotný, môžem si ho obchytkať a poobzerať ho zo všetkých strán. Už to nie je len text vo wordovskom dokumente. Taký super pocit to je!!

V prvom čísle sme spolupracovali s kopou šikovných ľudí naprieč tromi kontinentmi, vytvorili sme 5 kapitôl s totálne nabušeným obsahom - Káva, Barista, Rituál, Ľudia a Svet a keď sa nám podarilo získať podporu Chemexu, skákali sme tak 5 metrov do výšky (ok, meter a pol a natutovku viem asi len o mne) a otvárali sme giny a toniky na oslavu.

Tak teda. Spravte si ráno super raňajky a k nim kávu, vyložte nohy na stôl, vychutnajte moment a predplatťe si nás. Alebo nás prídite pozdraviť a prelistovať si magazín na Baristovi roku v Prahe alebo na našu afterparty v Paralelním Polis, kde budeme hádzať úsmevom po každom, kto príde.

Jaj a aby som nezabudla! V prvom čísle veľký článok o Chemexe od Metjusha, ktorý píše o jeho funkčnosti, nadčasovosti, elegantnosti, nezameniteľnosti a o tom, prečo je taký super. Nechýba ani recept, kopec fotiek a tipy a triky na prípravu doma. A to je lákadlo jak sviňa samo o sebe, nie? :)