Facelift

Nastal čas posunúť sa trochu ďalej. A tak aha, vitajte opäť na blogu, ktorý si ale nahodil úplne fešácky facelift a dokonca aj zbrusu novú a vlastnú doménu! Chňo chňo, teším sa veľmi! 

 Za doménu ďakujem môjmu milému Robertovi a za nové logo a vizuál skvelému Martinovi Adamkovi, ktorý neváhal ani sekundu a než som stihla povedať mäkké F, už som ho len videla kresliť a customizovať tému. Je tu všetko, čo som si kedy tajne priala - veľký priestor pre fotky, presne tak akurát priestoru na text, všetko čisté a jasné, žiaden zbytočný sidebar. Martin, ďakujem!

A ozaj, odteraz blog dvojjazyčne!

_________________

Oh hello, hi there!
From now on, you can read this little blog also in English! Say what? Huraay! I think it is the perfect way to keep myself motivated to be practicing a language so different than my own. I'm really happy! Probably it won't be perfect, but naah..     
who cares, right? :)

I would also love to thank my good friend Martin Adamko who made for Little Frame its new fresh logo and helped me customize this awesome theme! Thank you, Martin!

Barcelona!

5 dní plných úzkych uličiek, dlhokánských pláži, všade rovnakých križovatiek, fantastického jedla, všadeprítomnej Sangrie, zbesilých skútrov, veľmi handsome Španielov, mega super architektúry, paliem namiesto líp a vŕb, no hlavne 5 dní objavovania a pozorovania všetkého navôkol. Barcelonaa!!

Bývali sme tak 10 minút lenivej chôdze od pláže a keď sme ju zavetrili z prvej križovatky, rázne sme pridali do kroku. Ten vlhký morský vzduch!! Moje nozdry jasali. A keď som uvidela more, čo bolo treba spraviť ako prvé? Jasné - vyzuť sa a utekať namočiť nohy! Čo tam po tom, že more malo ľadových 15 stupňov a to, čo vyšlo boli skôr dve ľadové kocky. Bol začiatok apríla, a tak sa nekúpal, ale opaľovali sa všetci. Aj na naháča. Všetko povolené.

Prešli sme celú barcelonskú promenádu, niekde po ceste skočili na tradičnú paellu negru, o ktorej sme snívali ešte v lietadle a všetko to poriadne zapili poriadnymi dúškami sangrie. Tá je kapitolou samou o sebe, lebo sme ju pili miesto vody - ráno, naobed i večer, ale nikomu to nehovorte.

Nikon F100 + Kodak Portra 160